Nuo vasario 5 d. bibliotekoje stabdomas galimybių paso taikymas

Informuojame, kad nuo vasario 5 d. Vyriausybės nutarimu sustabdžius Galimybių paso taikymą šalyje, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose paslaugos bus teikiamos visiems lankytojams tokia pačia tvarka.

LIEKA GALIOTI BENDRI REIKALAVIMAI:

• lankantis bibliotekoje vyresniems kaip 6 m. privaloma dėvėti medicinines veido kaukes ar respiratorius (renginių metu respiratorius) ir laikytis saugaus atstumo;
  • neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.);
  • iki vasario 15 d. renginiai ir mokymai vykdomi tik nuotoliniu būdu (vadovaujantis 2022-01-21 Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. P1-58).

Maloniai visų laukiame!

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija https://bit.ly/3saSh5k