Konferencijos „Amžinosios taikos vizija Imanuelio Kanto filosofijoje“ vaizdo įrašas

Rugsėjo 21 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyko mokslinė tarptautinė konferencija „Amžinosios taikos vizija Imanuelio Kanto filosofijoje“, skirta Imanuelio Kanto 298-osioms gimimo metinėms. Ketvirtosios, I. Kantui skirtos konferencijos, tikslas – skatinti viešąją mokslinę diskusiją įvairiais I. Kanto filosofinių idėjų aspektais, aktyvinti skirtingų institucijų bendradarbiavimą įprasminant I. Kanto vardą ir įamžinant atminimą, skleisti žinią apie lietuviškas filosofo šaknis, jo protėvių gyvenamąją aplinką ir kultūrinį foną.

Pirmą kartą konferencijoje sulaukėme pranešėjų iš užsienio, dalyvavo asociacijos „Stadtgemeinschaft Königsberg“ narys Jörg Nass iš Vokietijos ir Strasbūro aukštosios architektūros mokyklos dėstytojas, mokslo darbuotojas Maurizio Pagotto iš Prancūzijos. Taip pat pranešimus skaitė dr. Arvydas Juozaitis, istorikė Renata Rachmanovaitė, psichologė Arminė Petkutė-Pesolillo, Šilutės evangelikų-liuteronų bažnyčios kunigas Remigijus Šemeklis. Konferencijos ir diskusijos „Į amžinąją taiką“: dialogo, etinių vertybių ir racionalumo reikšmė socialinių virsmų metu“ moderatorė – doc. dr. Ernesta Molotokienė.

Transliacijos įrašas