Biblioteka ieško savanorių mokyti ukrainiečius lietuvių kalbos

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka ieško mokytojų, kurie galėtų prisidėti savanoriškai mokant ukrainiečius lietuvių kalbos pradmenų. Paskaitos vyksta kontaktiniu būdu bibliotekoje, Turgaus g. 8, Klaipėda. Savanoriai turi turėti pedagogo kvalifikaciją.

Pagalba labai reikalinga Ukrainos žmonėms, patyrusiems karo siaubą, kad jie kuo greičiau galėtų integruotis į mūsų visuomenę bei susirastų darbą.

Imanuelio Kanto viešoji biblioteka mokymus organizuoja nuo balandžio mėnesio, šiuo metu du kartus per savaitę mokosi dvi grupės, lietuvių kalbos pradmenys jau suteikti apie 70 ukrainiečių. Nuo karo pabėgę ukrainiečiai labai stengiasi perprasti mūsų kalbos subtilumus, yra motyvuoti ir imlūs. Esant dideliam poreikiui planuojame apmokyti daugiau grupių. Tad kviečiame galinčius ir norinčius savanoriauti mokytojus kreiptis el.p. bibliogr@biblioteka.lt arba tel. (8 46) 448336.