Apdovanoti piešinių konkurso „Saugus miestas moksleivio akimis“ nugalėtojai

SAUGAUS EISMO dieną, balandžio 6-ąją, „Kauno atžalyno“ padalinyje apdovanoti piešinių konkurso „Saugus miestas moksleivio akimis“ nugalėtojai. Organizatoriai – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariatas ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka – džiaugėsi, kad sulaukta apie 70 vaikų piešinių! Moksleiviai labai kūrybingai pažvelgė į saugaus miesto temą: piešiniuose vaizduojamos judrios gatvės, transporto priemonės, policininkai, netgi marsiečiai, kurie siunčia globą policijos pareigūnams! Pristatydami kūrinius moksleiviai akcentavo, kad saugoti visuomenę turi ne tik pareigūnai, tėvai ar mokytojai, bet svarbiausia – žmogus turi saugotis pats. Ir piešiniai „kalba“ apie vertybes, pagarbą, meilę vienas kitam, toleranciją.

Šventėje apdovanoti 10 jaunųjų dailininkų (3-ose amžiaus kategorijose po tris laimėtojus ir vienas papildomas prizas už idėjos pateikimą ir kūrybiškumą). Padėkas ir dovanas nugalėtojams įteikė Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Eugenija Koveckienė ir Klaipėdos miesto policijos komisariato viršininkė Rasa Bekėžienė.

Konkurso nugalėtojais tapo:

I vieta – Margarita Čalapko (Vaikų laisvalaikio centras „Liepsnelė“)
II vieta – Goda Ruikytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
III vieta – Matas Mikalauskas (Klaipėdos „Sendvario“ progimnazija)

Už idėjos pateikimą ir kūrybiškumą (papildomas prizas) – Milda Šerpytytė (Vaikų laisvalaikio centras „Liepsnelė“)

II grupė: 11-14 metų
I vieta – Goda Jankauskaitė (Kalnupės biblioteka)
II vieta – Margarita Žvinklytė (Kalnupės biblioteka)
III vieta – Altėja Raskopinaitė (Kalnupės biblioteka)

III grupė: 15-19 metų
I vieta – Karolina Petravičiūtė (Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija)
II vieta – Kamilė Čižauskaitė (Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija)
III vieta – Ligita Jonikaitė (Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija)

Didžioji šventės staigmena jauniesiems menininkams – kinologo Sigito su tarnybiniu šunimi Hardu pasirodymas. Šuo ne tik pagrindines komandas moka, bet ir puikiai skaičiuoja! Jeigu dažniau lankysis bibliotekoje, gal ir skaityti išmoks ;)

AČIŪ tariame visiems dalyvavusiems ir skubame dalintis akimirkomis! Konkurso dalyvių piešiniai